Psychotesty Olsztyn Biskupiec Nidzica

Pracownia psychologiczna Julia to miejsce, w którym można wykonać badania psychologicze . W naszych placówkach zlokalizowanych w Olsztynie, Biskupcu i Nidzicy można wykonać badania:

  • dla kierowców zawodowych i pojazdów służbowych
  • dla operatorów maszyn budowlanych i wózków widłowych,
  • dla osób ubiegających się o pozwolenie na posiadanie broni,

a także indywidualne testy psychologiczne w ramach badania psychologicznego.

Posiadamy uprawnienia do wydawania orzeczeń psychologicznych. Psychotesty, które przeprowadzamy w naszej placówce, opracowane są zgodnie z obowiązującymi standardami. Posiadamy wszystkie niezbędne sprzęty i aparaturę umożliwiającą nam kompleksowe badanie kierowców (np. badanie wrażliwości na olśnienie oraz widzenia zmierzchowego wykonywane jest w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu). Dzięki bogatej i profesjonalnej bazie diagnostycznej jesteśmy w stanie w rzetelny sposób sprawdzić predyspozycje psychologiczne i psychotechniczne kierowców i operatorów, a psychotesty, które przeprowadzamy, pozwalają nam na zbadanie wszelkich aspektów osobowości oraz dojrzałości emocjonalnej i społecznej osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Świadczymy także usługi z zakresu konsultacji psychologicznego, a psychotesty, które przeprowadzamy, są dla nas podstawą do budowania wiedzy o osobie badanej, jej problemach i potrzebach.

 

Psychotesty Olsztyn

Wszystkie osoby zainteresowane psychotestami w Olsztynie – czy to w celach osobistych, czy też zawodowych – zapraszamy do naszej pracowni psychologicznej. Pracujemy 7 dni w tygodniu – nasza pracownia przy ul. Wyszyńskiego 7 (budynek Gracja ) otwarta jest codziennie w godzinach 8:00-20:00. Jesteśmy pewni, że każdej ze zgłaszających się do nas osób uda się dostosować termin wykonania psychotestów do pozostałych planów i zobowiązań. Rezerwacji terminu można dokonywać telefonicznie – numery telefonów widoczne są poniżej.

Psychotesty Biskupiec

Psychotesty oferujemy również mieszkańcom Biskupca, gdzie znajduje się jedna z filii naszej pracowni. Tutaj także można się z nami umówić 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić i ustalić pasujący termin. Filia mieści się pod adresem Kolonia III/5 (dawna fabryka Styropol, obecnie Neotherm).

Psychotesty Nidzica

Wykonanie psychotestów jest też możliwe w drugiej z naszych filii – w Nidzicy przy ul. ul. 1 Maja 9b/1 (budynek C. H. Malva). Zespół doskonale przygotowanych specjalistów przeprowadzi testy i badania w zakresie zgodnym z życzeniem klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jeśli chcesz wykonać psychotesty w ramach konsultacji psychologicznej, badania wymagane w zawodzie kierowcy bądź operatora lub badania na broń , zgłoś się do jednego z oddziałów pracowni psychologicznej Julia. Zapraszamy do naszych punktów w Olsztynie, Biskupcu i Nidzicy. Numery, pod którymi można dokonywać rezerwacji terminów:

tel.: +48 728-962-943
tel.: +48 509-337-765

Czekamy na kontakt!

Back to top