Pracownia psychologiczna Biskupiec Nidzica

Szukasz miejsca w swojej okolicy, w którym sprawnie i bezstresowo będziesz mógł wykonać badania psychologiczne? Pracownia psychologiczna Julia, posiadająca swoje filie w Biskupcu i Nidzicy, zaprasza do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują wykonać badania dla kierowców, badania dla operatorów, badania na potrzeby ubiegania się o pozwolenie na posiadanie broni, a także indywidualne teksty psychologiczne, osobowości i predyspozycji. Poznaj lepiej naszą ofertę!

Pracownia psychologiczna Biskupiec

Co nasza pracownia psychologiczna oferuje w Biskupcu? Możesz u nas wykonać między innymi:

  • Badania dla kierowców – dla osób ze skierowaniem od starosty lub w przypadku podjęcia pracy na stanowisku kierowcy. Przeprowadzamy zarówno badania psychologiczne, jak i z zakresu medycyny pracy. Cały pakiet niezbędnych badań zleconych przez pracodawcę można wykonać w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.
  • Badania dla operatorów koparek, ładowarek i innych maszyn budowlanych, a także wózków widłowych. Wydajemy orzeczenia niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku operatora.
  • Badania na broń. Nasza pracownia psychologiczna bada osoby starające się o wydanie pozwolenia na posiadanie broni palnej: myśliwskiej, kolekcjonerskiej, sportowej lub do obrony osobistej.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami pracowni psychologicznej Julia – oddział w Biskupcu – skontaktuj się z nami telefonicznie i zarezerwuj termin przeprowadzania wybranego badania. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli, a nasza pracownia otwarta jest od 8:00 do 20:00, dlatego jesteśmy pewni, że każdemu uda się znaleźć dogodny termin realizacji usługi. Nasza filia mieści się pod adresem Kolonia III/5 ( fabryka Neotherm ,dawna fabryka Styropol)– zapraszamy serdecznie mieszkańców Biskupca i okolic!

Pracownia psychologiczna Nidzica

Filia pracowni psychologicznej Julia w Nidzicy posiada ten sam zakres usług co powyżej. Zachęcamy do skorzystania z oferowanych badań, a także z indywidualnych testów psychologicznych oraz konsultacji psychologicznych udzielanych przez naszych specjalistów. Wykwalifikowana kadra naszej pracowni pomoże nie tylko w przypadku procedur związanych z zatrudnieniem czy ubieganiem się o wydanie prawa jazdy, ale także w sytuacjach życiowych wymagających porad psychologicznych. Zachęcamy do rezerwacji terminów badań. Dla wygody naszych klientów pracujemy przez cały tydzień w godzinach 8:00 – 20:00. Nasza filia w Nidzicy mieści się przy ul. 1 Maja 9b/1, w budynku Centrum Handlowego Malva.

W jaki sposób można zarezerwować wizytę w naszej pracowni psychologicznej? W tym celu należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 728-962-943 lub +48 509-337-765, przedstawić rodzaj badania oraz wybrać pasującą datę i godzinę. Podczas rozmowy udzielimy także dodatkowych informacji, np. dotyczących tego, co należy wziąć ze sobą na badanie, ile czasu potrwa, w jaki sposób będzie przebiegało. W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą. Zapraszamy mieszkańców Biskupca, Nidzicy oraz sąsiadujących miejscowości.

Back to top