Badania operatorów Olsztyn Biskupiec Nidzica

Badania psychologiczne muszą wykonać wszystkie osoby pracujące na stanowisku operatora maszyn budowlanych lub magazynowych. Dlaczego konieczne jest wykonanie takich badań? Osoba pracująca z maszyną o dużych gabarytach nie może stwarzać zagrożenia dla siebie oraz otoczenia.

Komu potrzebne jest zaświadczenie o braku psychologicznych przeciwwskazań do podjęcia pracy? Badania muszą wykonać między innymi osoby:

  • pracujące na stanowisku operatora ciężkiego sprzętu budowlanego (np. żurawi, dźwigów), a także pojazdów budowlanych (spycharek, koparek, ładowarek itp.),
  • pracujące jako operator wózków widłowych,
  • wykonujące zawód operatora suwnic, platform i dźwigów hydraulicznych,

Badana jest osobowość i temperament (na podstawie wypełnianych ankiet), a także sprawność umysłowa, zdolność koncentracji oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej czy szybkość reagowania na bodźce. Czas badania uzależniony jest od jego rodzaju i ukierunkowania, a także od indywidualnych uwarunkowań osoby badanej. Pozytywny wynik testu skutkuje wydaniem zaświadczenia, które należy dostarczyć pracodawcy.

Badania operatorów Olsztyn

Oferujemy profesjonalne badania operatorów. Olsztyn – miasto, w którym mieści się siedziba naszej pracowni – to miejsce stwarzające wiele możliwości rozwoju zawodowego. Do wykonywania niektórych zawodów konieczne są jednak specjalne pozwolenia lub zaświadczenia. W przypadku operatorów można je zdobyć szybko i sprawnie. Pracownia psychologiczna Julia zaprasza 7 dni w tygodniu – ul. Wyszyńskiego 7 (D. H. Gracja). Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin!

Badania operatorów Biskupiec

Badania operatorów można wykonać również w Biskupcu. Nasza filia mieści się pod adresem Kolonia III/5 (Fabryka Neotherm). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do niedzieli. Termin i godzinę wykonania badania dostosujemy do potrzeb klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Badania operatorów Nidzica

Jeśli chcesz wykonać badania operatorów w Nidzicy, wybierz się do naszej filii przy ul. 1 Maja 9b/1 (C. H. Malva). U nas uzyskasz zaświadczenie niezbędne do wykonywania pracy operatora wyżej wymienionych maszyn. Zadzwoń, aby dowiedzieć się, w jakim terminie możesz wykonać badanie. Tak jak w przypadku dwóch pozostałych oddziałów, pracujemy 7 dni w tygodniu.

Rejestracji można dokonać pod numerami telefonu: +48 728-962-943 oraz +48 509-337-765. Chętnie odpowiemy także na pytania wysłane do nas mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie. Pracownia psychologiczna Julia zaprasza do współpracy mieszkańców Olsztyna. Nidzicy, Biskupca i okolic!

Back to top