Badania kierowców Olsztyn Biskupiec Nidzica

Pracownia psychologiczna Julia to miejsce, w którym można przejść badania, dzięki którym otrzymuje się orzeczenie niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie kierowcy. W jakich sytuacjach konieczne jest orzeczenie psychologiczne dla kierowców? Przez badania muszą przejść między innymi:

  • osoby posiadające kategorię B, które korzystają z pojazdów służbowych,
  • osoby posiadające kategorię B, zatrudnione jako kierowca, np. taksówkarze, dostawcy, kurierzy; czasowe zaświadczenie musi być przekazane pracodawcy, a kierowcy samozatrudnieni powinni mieć je przy sobie na wypadek kontroli Inspekcji Transportu Drogowego;
  • osoby skierowane przez starostę na badania kierowców;
  • kierowcy z kategorią C, D lub E podejmujące pracę na stanowisku kierowcy

Podczas badania kierowców przechodzi się przez testy sprawdzające między innymi cechy osobowości i temperamentu badanego, jego sprawność intelektualną, podzielność uwagi, a także szybkość i dokładność działania. Poza tym badane są sprawności psychotechniczne, takie jak refleks (czas reakcji), koordynacja wzrokowo-ruchowa . Wszystkie te kwestie decydują o tym, czy badany może bezpiecznie wykonywać pracę kierowcy. Wykonujemy również badania z zakresu medycyny pracy.

 

Badania kierowców Olsztyn

Jeśli interesują Cię badania kierowców, Olsztyn jest jednym z miast, w którym można wykonać je bez problemu i zbędnej zwłoki. Zgłoś się do pracowni psychologicznej Julia , badania odbywają się sprawnie i bezproblemowo. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Wyszyńskiego 7 – w budynku D.H. Gracja. Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu, zaznaczamy jednak, że konieczna jest telefoniczna rezerwacja terminu badania. Na badanie należy przynieść ze sobą dowód osobisty, prawo jazdy (chyba że zostało zatrzymane), skierowanie (od pracodawcy, policji, lekarza itp.) oraz okulary (dotyczy osób z wadą wzroku).

Badania kierowców Biskupiec

Posiadamy dwie filie, w których także wykonujemy badania kierowców. Biskupiec to pierwsza z tych lokalizacji. Zainteresowanych zapraszamy pod adres Kolonia III/5 (Fabryka Neotherm). Badania przeprowadzamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-20:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Badania kierowców Nidzica

Kolejnym miejscem, w którym nasi specjaliści przeprowadzają badania kierowców, jest Nidzica. Nasza filia znajduje się przy ul. 1 Maja 9b/1 (w C. H. Malva). Wybierz dogodny termin od poniedziałku do niedzieli, skontaktuj się z nami telefonicznie i umów się na badanie.

Poradnia psychologiczna Julia zaprasza do kontaktu pod numerami tel.: +48 728-962-943 lub +48 509-337-765.

Back to top